Continental CRA93-24M-D Refrigerated Base Sandwich Unit, 93" wide, #300 Series stainless steel (Mighty) top with (24) 1/6 size x 4" deep non-recessed
Item #: 10014033
0.0 out of 5
( 0 Reviews )
Questions? Call 1 (800) 422-8126
Continental CRA93-24M-D Refrigerated Base Sandwich Unit, 93" wide, #300 Series stainless steel (Mighty) top with (24) 1/6 size x 4" deep non-recessed pans, stainless steel front & sides, galvanized steel case back, aluminum interior, 10" deep nylon cutting board, (6) drawers - top drawers hold (1) 12" x 20" + (3) 1/6 pans each & Bottom drawers holds (2) 12" x 20" pans each, (1) half height field rehingable door, electronic controller with digital display, 5" casters, 1/2 hp, side-mounted refrigeration, cETLus, NSF, Made in USA