Carter-Hoffmann EPDHT2S10 Enclosed heated plate dispenser for 10" plates; 2-silo; all stainless steel construction with 5" all swivel casters; - 120 volts
Item #: 10005141
0.0 out of 5
( 0 Reviews )
Questions? Call 1 (800) 422-8126
Carter EPDHT2S10 Enclosed heated plate dispenser for 10" plates; 2-silo; all stainless steel construction with 5" all swivel casters; - 120 volts, 1000 watts, 8.4 amps, single phase, NEMA 5-15P plug; UL, Uleph
  • Compartment Qty (2) compartments
  • Manufacturer CARTER-HOFFMANN
  • Plate Diameter 10" - 12"