Advance Tabco 94-81-20-36RL Regaline Sink, 1-compartment, with left & right-hand drainboards, 28" front-to-back x 20"W sink compartment, 14" deep, with
Item #: 10001148
0.0 out of 5
( 0 Reviews )
Questions? Call 1 (800) 422-8126
Advance Tabco 94-81-20-36RL Regaline Sink, 1-compartment, with left & right-hand drainboards, 28" front-to-back x 20"W sink compartment, 14" deep, with 11"H backsplash, stainless steel legs with welded front-to-rear & adjustable left-to-right cross rails, 36" drainboards, 14 gauge 304 series stainless steel, 1" adjustable bullet feet, overall 35" F/B x 94" L/R, NSF
  • Base Finish stainless steel
  • Compartment (front - back) 28"
  • Compartment Width (side - side) 20"
  • Drainboards left & right sides
  • Manufacturer ADVANCE TABCO
  • Overall Length 73" - 108"
  • Sink Depth (rim - drain) 14"