Advance Tabco 94-42-48-36RL Regaline Sink, 2-compartment, with left & right-hand drainboards, 24" front-to-back x 24"W sink compartment, 14" deep, with
Item #: 10001122
0.0 out of 5
( 0 Reviews )
Questions? Call 1 (800) 422-8126
Advance Tabco 94-42-48-36RL Regaline Sink, 2-compartment, with left & right-hand drainboards, 24" front-to-back x 24"W sink compartment, 14" deep, with 11"H backsplash, stainless steel legs with welded front-to-rear & adjustable left-to-right cross rails, 36" drainboards, stainless steel bullet feet, 14 gauge 304 series stainless steel, overall 31" F/B x 125" L/R
  • Base Finish stainless steel
  • Compartment (front - back) 24"
  • Compartment Width (side - side) 24"
  • Drainboards left & right sides
  • Manufacturer ADVANCE TABCO
  • Overall Length 91" - 135"
  • Sink Depth (rim - drain) 14"