Advance Tabco 94-4-72-24L Regaline Sink, 4-compartment, with left-hand drainboard, 20" front-to-back x 16"W sink compartments, 14" deep, with 11"H
Item #: 10001126
0.0 out of 5
( 0 Reviews )
Questions? Call 1 (800) 422-8126
Advance Tabco 94-4-72-24L Regaline Sink, 4-compartment, with left-hand drainboard, 20" front-to-back x 16"W sink compartments, 14" deep, with 11"H backsplash, stainless steel legs with welded front-to-rear & adjustable left-to-right cross rails, 24" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 14 gauge 304 series stainless steel, overall 27" F/B x 101" L/R, NSF (requires 2 faucets)
  • Base Finish stainless steel
  • Compartment (front - back) 20"
  • Compartment Width (side - side) 16"
  • Drainboards left side
  • Manufacturer ADVANCE TABCO
  • Overall Length 98" - 113"
  • Sink Depth (rim - drain) 14"