Advance Tabco 94-21-20-24R Regaline Sink, 1-compartment, with right-hand drainboard, 20" front-to-back x 20"W sink compartment, 14" deep, with 11"H
Item #: 10001108
0.0 out of 5
( 0 Reviews )
Questions? Call 1 (800) 422-8126
Advance Tabco 94-21-20-24R Regaline Sink, 1-compartment, with right-hand drainboard, 20" front-to-back x 20"W sink compartment, 14" deep, with 11"H backsplash, stainless steel legs with welded front-to-rear & adjustable left-to-right cross rails, 24" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 14 gauge 304 series stainless steel, overall 27" F/B x 50" L/R, NSF
  • Base Finish stainless steel
  • Compartment (front - back) 20"
  • Compartment Width (side - side) 20"
  • Drainboards right side
  • Manufacturer ADVANCE TABCO
  • Overall Length 40" - 53"
  • Sink Depth (rim - drain) 14"