Advance Tabco 93-24-80-24R Regaline Sink, 4-compartment, with right-hand drainboard, 20" front-to-back x 20"W sink compartments, 12" deep, with 8"H
Item #: 10001072
0.0 out of 5
( 0 Reviews )
Questions? Call 1 (800) 422-8126
Advance Tabco 93-24-80-24R Regaline Sink, 4-compartment, with right-hand drainboard, 20" front-to-back x 20"W sink compartments, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 24" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 16 gauge 304 series stainless steel, overall 27" F/B x 117" L/R, NSF (requires 2 faucets)
  • Base Finish stainless steel
  • Compartment (front - back) 20"
  • Compartment Width (side - side) 20"
  • Drainboards right side
  • Manufacturer ADVANCE TABCO
  • Overall Length 114" - 129"
  • Sink Depth (rim - drain) 12"