Advance Tabco 93-1-24-18L Regaline Sink, 1-compartment, with left-hand drainboard, 20" front-to-back x 16"W sink compartment, 12" deep, with 8"H
Item #: 10001057
0.0 out of 5
( 0 Reviews )
Questions? Call 1 (800) 422-8126
Advance Tabco 93-1-24-18L Regaline Sink, 1-compartment, with left-hand drainboard, 20" front-to-back x 16"W sink compartment, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 18" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 16 gauge 304 series stainless steel, overall 27" F/B x 40" L/R, NSF
  • Base Finish stainless steel
  • Compartment (front - back) 20"
  • Compartment Width (side - side) 16"
  • Drainboards left side
  • Manufacturer ADVANCE TABCO
  • Overall Length 40" - 53"
  • Sink Depth (rim - drain) 12"