Advance Tabco 9-83-60-18L Regaline Sink, 3-compartment, with left-hand drainboard, 28" front-to-back x 20"W sink compartments, 12" deep, with 8"H
Item #: 10001174
0.0 out of 5
( 0 Reviews )
Questions? Call 1 (800) 422-8126
Advance Tabco 9-83-60-18L Regaline Sink, 3-compartment, with left-hand drainboard, 28" front-to-back x 20"W sink compartments, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 18" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 18 gauge 304 series stainless steel, overall 35" F/B x 89" L/R, NSF
  • Base Finish stainless steel
  • Compartment (front - back) 28"
  • Compartment Width (side - side) 20"
  • Drainboards left side
  • Manufacturer ADVANCE TABCO
  • Overall Length 85" - 96"
  • Sink Depth (rim - drain) 12"