Advance Tabco 9-81-20-18RL Regaline Sink, 1-compartment, with left & right-hand drainboards, 28" front-to-back x 20"W sink compartment, 12" deep, with 8"H
Item #: 10001169
0.0 out of 5
( 0 Reviews )
Questions? Call 1 (800) 422-8126
Advance Tabco 9-81-20-18RL Regaline Sink, 1-compartment, with left & right-hand drainboards, 28" front-to-back x 20"W sink compartment, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 18" drainboards, 18 gauge 304 series stainless steel, 1" adjustable bullet feet, overall 35" F/B x 58" L/R, NSF
  • Base Finish stainless steel
  • Compartment (front - back) 28"
  • Compartment Width (side - side) 20"
  • Drainboards left & right sides
  • Manufacturer ADVANCE TABCO
  • Overall Length 54" - 62"
  • Sink Depth (rim - drain) 12"